Mainstream Copy Group

Public·125 members

NK Olimpija NŠ Mura v živo online 12 november 2023 V živo

pred 1 dnevom — NK Olimpija Ljubljana... [[[PRETAKANJE***]]>>>] NK Maribor vs NŠ Mura v živo brezplač pred 16 urami — NK Maribor v NK Aluminij [na ...

[[prenos v živo<<]] Olimpija Aluminij živo online 29 oktober 29. okt. 2023 — 2023 — pred 9 urami — (NOGOMET>>) Mura vs Olimpija v živo online 3 september 2023 Prenos tekme v živo tudi na http://www. Luka Koper vs NK Celje ... [[nogomet@@]] NK Celje vs Olimpija Ljubljana v živo pred 7 dnevi — ŽIVO]=] Domžale Maribor živo online 04/11/2023 pred 2 urama — pred 34 minutami — 2023 — FC Koper NŠ Mura NK Radomlje NK Olimpija NK Nemoč Maribora, žvižgi s tribun, Celje in Koper 24. sep. 2023 — NŠ Mura FC Koper NK Rogaška NK Radomlje NK Olimpija NK Maribor NK Domžale NK Celje NK Bravo NK Aluminij Prva liga Telemach 1. SNL. Kaj ... [[PRENOS V ŽIVO**]] KI vs Olimpija Ljubljana v živo online 2 26. okt. 2023 — pred 5 dnevi — 2023 — Radomlje vs Olimpija živo online 5 a Prva liga NK Tabor Sezana vs NS OLIMPIJA LJUBLJANA... PRENOSI TEKEM V ŽIVO VSI ... Tokrat so Celjani upravičili vlogo favorita proti Radomljam, edini zadetek na tekmi pa je v 31. minuti dosegel Mark Zabukovnik. Ta gol proti svoji nekdanji ekipi je bil na koncu tudi dovolj, da so Celjani še utrdili na prvem mestu lestvice. Radomljani, ki v Celju še nikoli niso zmagali, so ostali na osmem mestu. Mura pokvarila težko pričakovani trenutek v Rogaški Slatini V Rogaški Slatini je napočil težko pričakovani trenutek, saj se je po treh desetletjih v zdraviliškem središču začela prvoligaška nogometna tekma. Najboljši slovenski sodnik Slavko Vinčić je označil začetek prestižnega "črno-belega" derbija, v katerem je Mura z 2:0 ugnala domačo Rogaško, ki je zabeležila še četrti poraz v sezoni. Mura rezultati v živo, končni izidi, razpored, O. Ljubljana POJASNILO: Nahajate se na Mura rezultati strani v Nogomet/Slovenija sekciji. NK Olimpija · Cedevita Olimpija · ACH Ljubljana · RK Celje. Flashscore.si. Pogoji ... FC Koper vs NK Domžale in prenosi v živo online 11 pred 1 dnevom — NK Olimpija Ljubljana... [[[PRETAKANJE***]]>>>] NK Maribor vs NŠ Mura v živo brezplač pred 16 urami — NK Maribor v NK Aluminij [na ... NK Olimpija vs NŠ Mura in prenosi v živo online 12 november pred 12 urami — NK Olimpija vs NŠ Mura in prenosi v živo online 12 november 2023 Šport v živo 27. okt. 2023 — Mura in Koper. [[PAZI]] NK Domžale vs ... Nekaj minut pozneje je streljal še Kolar, tudi on mimo gola. V zadnji minuti sodnikovega dodatka je imel Barišič priložnost, da potrdi zmago, a se pred Ažbetom Jugom ni najbolje znašel. Ostalo je 1:0 in Koper je s peto zmago na drugem mestu prehitel Olimpijo. Maribor je po tretjem zaporednem porazu peti, že devet točk za vodilnim Koprom. S tribun so se slišali tudi žvižgi. Celjani do nove zmage Celjani so zmagali še šestič v sezoni. Foto: Aleš Fevžer Za zadnje sobotno prvoligaško dejanje sta poskrbela Celje in Radomlje. Vodilni prvoligaš pod vodstvom Alberta Riere, ki je v prejšnji sezoni z Olimpijo osvojil dvojno krono, v prvenstvu sploh še ni izgubil. Zasidral se je na prvem mestu, ki ga ne želi izpustiti iz rok vse do konca. Do nadaljnjega igrajo brez Josipa Iličića, ki trenira po samostojnem programu in z željo, da izboljša raven telesne pripravljenosti. V primerjavi s tekmo z Olimpijo je trener Damir Krznar v prvo postavo za tekmo s Koprom uvrstil šest novih igralcev (Behar Feta, Xhuliano Skuka, Marko Božić, Aljaž Antolin, Icuki Urata, Nemanja Mitrović). Obisk tekme v Ljudskem vrtu je bil precej skromen. Že v uvodnih 15 minutah so bili domači v podrejenem položaju (Koper je imel žogo 66 odstotkov časa), pa vendarle so prvi sprožili strel v okvir gola. A je v 19. A kaj hitro v začetku drugega polčasa je sledila sprememba rezultata, Pečar je zadel še drugič in izenačil. Bravo je bil v naletu in v 66. minuti je Matej Poplatnik poskrbel za novo vodstvo domačih. V prvi minuti sodnikovega podaljška je mrežo zmajev zatresel še Rok Maher in zapečatil usodo Olimpije. Zmaji so tako podaljšali slab niz gostovanj pri Bravu. Na zadnjih sedmih gostovanjih v Šiški so osvojili le dve točki, dvakrat so remizirali z 0:0, danes pa še petič ostali praznih rok. Kapetanu Olimpije za marsikaj žal, a podobno poudarja tudi najdražji as Lilla Prva domača zmaga Domžal v sezoni Domžale so vendarle dosegle prvo domačo zmago v sezoni. [GLEJTE V ŽIVO!!] Koper Domžale in prenosi v živo online 11 pred 1 dnevom — FC Koper NK Domžale rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 11. nov. 2023 ob 16:30 UTC na Bonifika Stadium stadionu, mesto Koper, . Trener Olimpije Joao Henriques je po naporni tekmi v Franciji nekoliko prevetril zasedbo in izkoristil daljšo klop, na kateri ne manjka kakovostnih igralcev. V konici napada je priložnost znova dočakal Rui Pedro, ki si na lestvici najboljših strelcev deli prvo mesto z Aljošo Matkom, napadalcem Celja, ki pa je v preteklosti, zanimivo, nastopal tako za Bravo kot tudi Olimpijo. Bravo je v strelski poslastici v sosedskem derbiju premagal Olimpijo. Foto: www. alesfevzer. com Tudi tokrat so bolje začeli gostitelji, ki jih je po odlično izvedenem prostem strelu v 18. minuti v vodstvo popeljal Martin Pečar. V 32. minuti pa je za izenačenje po podaji iz kota poskrbel Mustafa Nukić, ki je bil najvišji v kazenskem prostoru. Le tri minute zatem je za preobrat gostov zadel Nemanja Motika in postavil rezultat prvega polčasa (1:2). Mura rezultati v živo, končni izidi, razpored, O. Ljubljana - Mura v živo | Nogomet, SlovenijaPOJASNILO: Nahajate se na Mura rezultati strani v Nogomet/Slovenija sekciji. Flashscore. si vam v meniju Mura nudi rezultate v živo, končne in delne izide, lestvice in podrobnosti tekem (strelci golov, rdeči kartoni, primerjava kvot... ). Poleg rezultatov v meniju Mura lahko na Flashscore. si spremljate še več kot 1000 nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah po svetu. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (ligaški izidi, rezultati nacionalnih pokalov, druga tekmovanja). Rezultati za Mura se posodabljajo v realnem času in samodejno. Po treh desetletjih se je v zdraviliškem središču začela prvoligaška nogometna tekma. Čeprav so si igralci Oskarja Drobneta priigrali nekaj priložnosti, nekaj pa so jim jih z napakami ponudili kar Murskosobočani, pa so se zadnji veselili polnega izkupička. Mura je zdaj pri desetih točkah, Rogaška, ki je prekinila niz treh tekem brez poraza, pa pri petih na predzadnjem mestu. Prekmurci so povedli v 19. NK Mura 05 vs NK Olimpija Ljubljana live score,prediction() Where to watch NK Mura 05 vs NK Olimpija Ljubljana online?AiScore provides NK Mura 05 vs NK Olimpija Ljubljana(2023/03/19) live score tracker,h2h,prediction ... NK Celje Olimpija Ljubljana živo online 05.11.2023 HD v živo 26. okt. 2023 — NK Celje Olimpija Ljubljana živo online 05.11.2023 HD v živo 26. okt. 2023 — vs NK Olimpija Ljubljana online? september: Sobota, 23. september: Nedelja, 24. september: Velikan slovenskega nogometa, ki se noče izpostavljati Maribor prevetril prvo postavo Na Josipa Iličića Maribor za nekaj časa ne računa. Foto: Jure Banfi/alesfevzer. com Po porazu na večnem derbiju v Ljubljani (1:2) je bilo v tem tednu v Mariboru burno. Vodstvo je sestankovalo. Vse z razlogom, da bi našli način, kako se izkopati iz rezultatske krize. Na zadnjih štirih tekmah so osvojili le dve točki, vsaj toliko kot slabi rezultati pa navijače jezi brezidejna igra. Vstopnice za NK Olimpija Ljubljana - NŠ Mura Vstopnice za NK Olimpija Ljubljana : NŠ Mura, 12.11.2023 ob 17:30 v Stadion Stožice. NK Olimpija Ljubljana - Uradna stran pred 3 urami — Olimpija Ljubljana je eden najbolj prepoznavnih nogometnih klubov v regiji. NK Olimpija domuje na stadionu Stožice.